Základní škola a Mateřská škola Děčín IV

Žáci a žákyně

Radka Kudrnáčová
Základní info: Jmenuji se Radka je mi 14 let. Mám hnědou barvu vlasů. Bydlím v Děčíně Staré město. Ráda tancuju, maluju a koukám na televizi. ;) Miluju Módu. Oblíbené jídlo: Hamburger, Pizzu, Hranolky, Houskové Knedlíky, rizoto a šopský salát. Oblíbený zpěvák: Justin Bieber Oblíbený seriál: Jak jsem poznal vaši matku Oblíbený žánr filmu: Romantická-Komedie a Horory
Vojtěch Vlček
Jmenuji se Vojtěch Vlček. Je mi 15 let. Chodím na základní školu Máchovo náměstí. Mám hodně zálib a koníčků. Moje nejoblíbenější činnost je chození v horách. Slabost mám pro štíhlé blondýnky a brunetky. Měřím 194 cm. Možná jsem někdy až moc komunikativní (ukecaný). Prostě kluk k pomilování.
Jakub Vrážel
Jsem boží, mladý, zdraví, pohledný no prostě čupr kluk a momentálně se tomu ani nechce věřit nezadaný. Jemi 15 let mezi mé záliby patří dívky, airsoft, IT ale úplně nejvíc mám rád humor.
Dominik Knespl
Základní informace Jmenuji se Dominik Knespl. Je mi 14 let (skoro 15). Chodím do ZŠ Máchovo náměstí. Zájmy Čtení knih Poslouchání písniček Procházky Kreslení Povídání s kamarády Jídlo :D Oblíbené jídlo Špagety Pizza Zmrzlina
Kateřina Petráčková
Základní info Jmenuji se Káťa Petráčková. Je mi 15 let. Chodím do základní školy Děčíně. Moje oblíbené činnosti jsou florbal a stolní tenis. Ráda chodím nakupovat, jsem komunikativní. Mám ráda jídlo, hlavně maso. Hnědý delší vlasy a modro-zelené oči ,to jem já.

NAHORU RSS TISK

Informace o projektu